Cali w skowronkach. Poranny czas dla rodzin z dziećmi w spektrum autyzmu

al. 3 Maja 1, 30-062 Kraków
19.08.2023
Gmach Główny, al. 3 Maja 1, wystawa Wilno, Vilnius, Vilne 1918-1948.
Jedno miasto - wiele opowieści
Prowadzenie: Tomasz Kasprzyca, Anna Sokulska

Wejście w dwóch grupach: o godz. 9:00 oraz o 9:30 (zaczynamy godzinę przed oficjalnym otwarciem Muzeum dla publiczności)

Bilet: wstęp wolny
Liczba miejsc ograniczona, konieczna rezerwacja każdej osoby uczestniczącej (dzieci i opiekunowie), e-mail: rezerwacja@mnk.pl, tel.12 43 35 744

Zapraszamy na pierwsze spotkanie "Cali w skowronkach". To poranny czas dla rodzin z dziećmi w spektrum autyzmu – jeszcze przed otwarciem muzeum dla wszystkich zwiedzających. Będzie można dotknąć, powąchać, zobaczyć i usłyszeć, co obrazy chcą nam przekazać. A nawet przebrać się za artystę lub artystkę. W przestrzeni wystawy na chętnych będą czekać stanowiska z zadaniami. Czas potrzebny do wykonania wszystkich zadań to ok. 30 min. Potem można zostać w galerii i dalej swobodnie zwiedzać.

Zapewniamy przestrzeń do wyciszenia.

To pierwsze, pilotażowe spotkanie. Chętnie przyjmiemy wszystkie sugestie uczestników i uczestniczek, byśmy mogli jak najlepiej przygotować się na kolejne.
Słowa kluczowe: spotkanie, Wilno